Контакти

Пн.-Сб. 9.00-20.00
(067) 671-16-51
(050) 132-41-14

ЛЬВІВСЬКІ СПОРТИВНІ ДИТЯЧІ СЕКЦІЇ, ДИТЯЧІ КЛУБИ, ДИТЯЧІ ГУРТКИ


Галицький район

Назва, рід занять, адреса, телефон

“Крила надії”,
робота з інвалідами зору, Білоцерківська, 1

“Ореол”,
важка атлетика, Щепкіна, 5

“Олімпійська надія”,
Тренується команда “Сокіл-регбі”, Литвиненка, 11

“Камертон”,
центр підтримки сім’ї, АУМ, Європейська дитяча благодійна організація, Менделеєва, 8

“Вікторія”,
секція велоруху і туризму

НСОУ “Пласт”,
І. Франка, 54

“Атлет”,
Секція айкідо, С. Крушельницької, 23

“Майстер”,
секція єдиноборств, азбуки Морзе, Коперніка, 24

“Орієнтир”,
гурток малювання, драматичний гурток, Огієнка, 18

Народні промисли,
Стрийська, 22

“Ринг”,
секція боксу, Стрийська, 20

“Гамбіт”,
студія малювання та народних промислів, шахова школа, Тютюнників, 25

НСОУ “Пласт”,
Тютюнників, 25

“Срібна ракетка”, “Зміна”
карате, таеквондо, настільний теніс, студія малювання, масові заходи, Тютюнників, 49

«РозУмНичкА»,
навчальний комплекс для дітей та малюків, Дорошенка, 30/1, 242-08-81

“Ровесник”,
психологічно-консультативний пункт, настільний теніс, виховні заходи, Ф. Ліста, 2

«Спірограф»,
студія естетичного виховання, Ф. Ліста, 2, 298-25-93

«Горішок»,
Театральна, 15, 233-84-50

«Ерудит»,
естетично-розвиваюча школа, Зелена, 95а, 243-24-65

«Горличка»,
дитячий вокально-хореографічний ансамбль, Листопадового Чину, 6, 272-68-53

Дитячий еколого-натуралістичний центр,
Франка, 133, 2764270, 2764607

Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді,
Франка, 133, 2764605

«Довкілля»,
Асоціація дитячих екологічних осередків, Кубанська, 12а, 2761419

Львівька державна хореографічна школа,
Дорошенка, 63, 2610319, 2742069

Львівський обласний центр народної творчості,
Курбаса, 3, 2728541, 2742068, 2798603

«Черемош»,
Народний ансамбль пісні і танцю, Університетська, 1, 2964123, 2794123

«Дударик»,
Львівська державна хорова школа, Коперника, 42, 2382206, 2382061, 2382205

Клуб теслярів,
Дорошенка, 25, 2616673

Львівська дитяча залізниця,
Франка, 156, 2764420

Львівський клуб поліграфістів,
Підвальна, 17 к.44, 2720793, 2727833


Шевченківський район

Назва, рід занять, адреса, телефон

“Атлетичний клуб”,
атлетична секція, Масарика, 12

“Умілі руки”,
настільний теніс, Замарстинівська, 71

“Радуниця”,
вокальний гурток, Хвильового, 16 СШ №54

«Українська стрічка»,
фольклорно-танцювальний ансамбль, Грінченка,4а

Спортивний гурток, ГО “Альфа”
робота з важкими підлітками, Золота, 22 а

“Мета”,
Драматичний гурток, Леонтовича, 5

“Юний технік”, гурток “Умілі руки”,
авіамодельний, шаховий гурток, Мазепи, 13а

«Радуниця»,
дитячий хор, Хвильового,16

«Резонанс»,
дитяча естрадна студія з 4-х років, Гетьмана Мазепи, 31, (097)2547052

Гуманітарна допомога дітям з малозабезпечених сімей,
Хвильового, 21

“Золотий Лев”,
кікбоксинг, дитяче карате. айкідо, капоейра, аеробіка, футбол, школа виживання, дит. майданчик, Піша, 1

“Золотий Лев”,
атлетична гімнастика, Д. Галицького. 14

“Золотий Лев”,
атлетична гімнастика, Яворівського, 7

“Котигорошко”,
атлетична гімнастика, Чорновола. 21

Велоклуб, брейк-данс
Жовківська, 47

“Юніор”,
Атлетичний клуб, Варшавська, 167

спортивно-туристичний клуб,
Замарстинівська, 132, СШ №87

Будинок школярів,
Грінченка, 4а, 2527235, 2939911

«Галичанки»,
зразковий ,танцювальний ансамбль, Грінченка, 4а

«Перлинка»,
студія дошкільного розвитку з поглибленим вивченням анг.мови, Лемківська, 3, 252-68-42

Міський палац культури імені Грата Хоткевича
Кушевича, 1, 2522745, 2522767, 2522825, 2525196

«Данс-клуб»,
зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю, Кушевича,1, 252-27-67

«Діадема»,
ансамбль спортивного естрадного танцю, Кушевича,1

«Квіти України»,
зразковий ансамбль танцю, Кушевича, 1, 252-69-28

«Намисто»,
зразковий вокальний ансамбль, Кушевича, 1

«Ніка»,
клуб спортивного бального танцю, Кушевича, 1


Залізничний район

Назва, рід занять, адреса, телефон

Карате клуб "Бусі-до"
заняття спортом для дітей віком 6-10 років
вул. Вигоди 27 (НВК "Гроно"), телефон: 0934240001, 0954787401

«Billiard city», спортивний клуб
секція більярдного спорту для дітей шкільного віку
м.Львів вул. Героїв УПА, 77, тел.067 5748989

“Аеліта”,
спортивний та бальний танець, С. Петлюри, 36

“Дорога”,
Центр роботи з узалежненими, Кульпарківська, 160

“Пілот”,
мистецька студія, комп’ютерний клуб, С. Петлюри, 39

“Родинний клуб”, ГО “Віра і Світло”, “Марійська дружина”,
робота з неповносправними дітьми, шахи, художньо-естетичний гурток, С. Петлюри, 37

“Регбі”,
регбі-клуб, Озаркевича, 6

“Богатир”,
секція дзюдо, Виговського, 29

Львівська школа мистецтв №11,
Виговського,1а, 2991938

“Сила”,
секція атлетичної гімнастики , Роксолани, 23

“Гаккеншмідт”,
секція атлетичної гімнастики, Шараневича, 9

секці я туризму, Комарова, 3

Естетичне виховання дітей та юнацтва,
Чернівецька, 4, 2332439, 2383964

«Тайстра»,
школа естетичного виховання дошкільнят, Патона, 7, 262-41-68

«Камертон»,
Центр дитячої творчості, Роксоляни, 61, 2671467, 2676903

«Іскринка»,
народний вокально-хореографічний ансамбль, Ряшівська, 2 , 2910661

«Талія»,
Театр танцю, школа танцю, Ряшівська, 2, кім. 30, 2752920,
(097) 5201106


Личаківський район

Назва, рід занять, адреса, телефон

“Ватра”
секції настільного тенісу, футболу, шахів, І. Коціловського, 16

“Голіаф”,
атлетична секція, Пекарська, 93

атлетичний клуб, настільний теніс,
Корольова, 10

Велоклуб, Й. Сліпого, 12

“Умілі руки”,
народні промисли, настільний теніс, Пасічна, 64

“Багато сердець”,
настільний теніс, шахи, декоративний гурток, Дж. Вашингтона, 5

“Едельвейс”,
хореографічний гурток, шашки, Личаківська, 75

секція дзюдо, Медової печери, 29

Краєзнавчий гурток,
настільний теніс, Зустрічна, 1

Будинок творчості школярів,
Личаківська, 99, 2759734

«Крок»,
Танцювальний клуб, Шафарика, 8 к.69, 2528661

«Світ пізнання»,
арт-студія, Шафарика, 13, 270-60-63

«Ритми часу»,
ансамбль сучасного танцю, Петрушевича, 2

«Юність»,
заслужений ансамбль танцю України, Петрушевича, 2, 275-61-73

«Рушничок»,
дитячий ансамбль, Вахнянина,29, 276-97-85

«Равлик»,
студія раннього естетичного виховання, Вахнянина,29, 276-97-82

«Серпанок»,
ансамбль, Вахнянина,29, 275-20-18
«Радість»,
народний ансамбль танцю, Вахнянина,29

«Веселі черевички»,
народний танець, Зелена,22, 275-62-00


Франківський район

Назва, рід занять, адреса, телефон

“Червоний Хрест”,
допомога соціально незахищеним верствам населення, Тургенєва, 78

ДЮСШ “Олімпія”,
секція стрільби з лука, Антоновича, 66

«Барвінок»,
дитячий гурток, Антоновича, 47, 237-24-22

«Паросток»
студія раннього естетичного виховання, Антоновича, 47, 237-24-22

СДЮШОР “Беркут”,
секція зимових видів спорту, Остроградського, 12

«Золоте перо»,
Вільна школа практичної журналістики, В. Великого, 5а, 2971878

“Атлант-2”,
атлетична гімнастика, В. Великого, 39

Технічний гурток, Гіпсова, 40б

Правовий гурток, Грюнвальдська, 3

ЛМДЮТШ,
Гурток авіамоделістів, Мельника, 7

ЛМДЮТШ,
парашутна школа, Єфремова,83

Гурток німецької мови, Коновальця, 73

“Атлант”,
атлетична гімнастика, Стрийська, 94

“Забава”,
Дитячий музичний гурт, Житомирська, 12

«Калинка»,
група дошкільної підготовки, Кульпарківська, 99, 292 78 55

Естетичне виховання дітей, Кульпарківська, 131

Атлетичний гімнастика, Кременецька, 14

НСОУ “Пласт”, Рудницького,76

Будинок дитячої та юнацької творчості,
Наукова, 17, 2636036, 2632427

«Ранок»,
зразковий ансамбль народного танцю, Наукова, 17, 2636036

Мудрагелики,
студія загального розвитку дітей, Наукова, 17

«Росинка», вокальний ансамбль, Наукова, 17

«Дзвіночок», фольклорний ансамбль, Наукова, 17

«Світанок», вокальний ансамбль, Наукова, 17

Шаховий клуб, Наукова, 76

«Веселка»,
Центр дитячої творчості, Антоновича, 47, 2372422, 2372402

«Золоте левеня»,
студія естрадного танцю, Антоновича, 47

«Писанка»,
народний вокально-хореографічний ансамбль, Антоновича, 47

«Горгани»,
ансамбль народної музики і танцю, Антоновича, 47

Ансамбль пісні і танцю ЗОК,
Стрийська, 88, 2791100

«Сонечко»,
зразковий вокально-хореографічний ансамбль, Федьковича,54, 238-99-08

«Тонус»,
ансамбль естрадного, народного танцю, Японська, 9

«Леліточки»,
зразковий ансамбль пісні і танцю (з 3-4 років), Японська, 9

«Боян»,
Заслужена хорова капела, Японська, 9, 2385955

«Скандал»,
Танцювальна школа, Кравченко, 8, 2201770

Дитяча школа мистецтв №10, Пулюя, 7 2634316, 2727779

«Естет»,
Танцювальний клуб, Кульчицької, 6-18, 2624168, 2419327, (050) 3171093