Контакти

Пн.-Сб. 9.00-20.00
(067) 671-16-51
(050) 132-41-14

Умови прокату

Будь-яку річ можна взяти на прокат терміном від 1 тижня до 5 місяців. Мінімальний термін прокату за одним договором однієї речі становить – 1 тиждень, максимальний – 5 місяців.

Для отримання прокатного товару Вам необхідно пред’явити паспорт громадянина України для засвідчення особи, підписати договір прокату та внести авансовий платіж. Оплата за користування річчю буде взята з авансового платежу. Після закінчення договору прокату невикористана сума авансового платежу Вам повертається.

Відмовитись від договору прокату Ви можете в будь який час, але не швидше ніж мінімальний термін прокату для даної речі. В такому випадку оплата проводиться тільки за час фактичного користування річчю, з розрахунку, що оплата встановлюється по днях, де 1 день = місячна оплата / 30.

Договір прокату при бажанні може бути продовжений. В цьому випадку Ви зобов’язані повідомити нас про намір продовжити Договір. Всі умови Договору прокату зберігають свою дію, а оплата проводиться відповідно до тривалості фактичного користування предметом найму, згідно ­­вартості прокату.

Товари, що передаються на прокат, перебувають у справному стані і, обов’язково, перевіряються  у Вашій присутності. Також наш працівник ознайомлює Вас з правилами технічної експлуатації предметів.  Усі товари надаються в прокат в оригінальному упакуванні.

Взяту на прокат річ необхідно використовувати відповідно до її призначення та умов договору прокату. Прокатні товари повинні повертатись у справному с­тані з нормальним зношенням за період прокату. В разі неналежного використання речі, взятої на прокат, що призвело до погіршення її стану та/чи поломки, ми змушені відшкодувати завдані збитки шляхом вирахування з авансового платежу суми, необхідної для покриття затрат на відновлення речі, а у разі знищення предмету найму, втрата або ж його неповернення – покриття збитків в розмірі подвійного авансового платежу.

Ми бережно ставимося до речей, що здаються в прокат, і просимо Вас та сподіваємось на Ваше розуміння оскільки речі мають прямий дотик до наших діточок.

Вартість товарів на прокат можна подивитись тут.

Про порядок оплати та доставки читайте в розділі Оплата і доставка.